Cuma , 29 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » 17 yaşındaki Pelin ve Ayşe Nur 5 gündür kayıp.. Aile: Lütfen dönün
17 yaşındaki Pelin ve Ayşe Nur 5 gündür kayıp.. Aile: Lütfen dönün

17 yaşındaki Pelin ve Ayşe Nur 5 gündür kayıp.. Aile: Lütfen dönün

Antalya’da her ikisi de 17 yaşındaki Pelin Su Ç. (sağda) ile Ayşe Nur A.’dan (solda) 5 gündür haber alınamıyor. Pelin’in annesi Derya Aydın., “Gören ve duyan olursa lütfen polise ve bize haber versin” dedi.

 

Pazar günü Antalya’daki evinden Burdur’a giden Pelin Su Ç., okul arkadaşı Ayşe Nur A. ile buluştu. Kaldıkları öğrenci yurdundan evci izni alarak ayrılan iki arkadaş, Burdur merkezdeki bir kafede eğlendi. Pelin’in arkadaşlarından biri anne Derya Aydın’a telefon açarak, kızının yurtta olmadığını söyledi. Bunun üzerine anne ile kız telefonda tartıştı. Tartışma sonrası sinirlenen Pelin Su ile arkadaşı Ayşe Nur, telefonlarını çöpe attı. Terminalden bir otobüse binen arkadaşlar, Serik Genpa Kavşağı’nda indikten sonra kayıplara karıştı.

 

Kızı Pelin’in babasından ayrı olan Derya Aydın, kızlarının kayıp olduğunu polise bildirdiklerini belirterek, gören veya yerini bilenlerin yardımcı olmasını istedi.

ANTALYA'DA HER IKISI DE 17 YASINDAKI PELIN SU C. ILE AYSE NUR A.'DAN 5 GUNDUR HABER ALINAMIYOR. PELIN'IN ANNESI DERYA AYDIN (FOTODAKI), "GOREN VE DUYAN OLURSA LUTFEN POLISE VE BIZE HABER VERSIN" DEDI.(FOTO:YUSUF UNAL/ANTALYA-DHA)

ANTALYA’DA HER IKISI DE 17 YASINDAKI PELIN SU C. ILE AYSE NUR A.’DAN 5 GUNDUR HABER ALINAMIYOR. PELIN’IN ANNESI DERYA AYDIN (FOTODAKI), “GOREN VE DUYAN OLURSA LUTFEN POLISE VE BIZE HABER VERSIN” DEDI.(FOTO:YUSUF UNAL/ANTALYA-DHA)

Kızı Pelin Su’ya seslenen Derya Aydın, “Nefes alamıyorum. Sana hep ne derdim sen benim yaşam sebebimsin. Su herkes hata yapar, ergenlik döneminde benim de hatalarım oldu. Kızgın değilim, dünyam lütfen ara beni. Bunu okuduğunu biliyorum. Benim sonum olursun” dedi.

 

Yusuf ÜNAL/ANTALYA, (DHA) 

Etiketler: