Perşembe , 28 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » Galatasaray’ın şampiyonluğu İşler’i çıldırttı:’Ulan İsmail…’
Galatasaray’ın şampiyonluğu İşler’i çıldırttı:’Ulan İsmail…’
ÜNLÜ OYUNCU NEJAT İŞLER, YÖNETİMİNDE OLDUĞU GÜMÜŞLÜKSPOR’UN GÜLLÜKSPORA 2-1 YENİLMESİYLE ÇILGINA DÖNDÜ. (EREN AYHAN/MUĞLA-İHA)

Galatasaray’ın şampiyonluğu İşler’i çıldırttı:’Ulan İsmail…’

Fenerbahçeliliğiyle bilinen oyuncu Nejat İşler, Fenerbahçe’nin Başakşehir beraberliğinin ardından adeta patladı, Aziz Yıldırım’dan Felipe Melo’ya, Yusuf Namoğlu’ndan, İsmail Kartal’a kadar birçok isme tepki gösterdi.

Sezon başı “Başarı İsmail Kartal’ın, başarısızlık benim” diyen Aziz Yıldırım’a, takımı Nisan ayında şampiyon yapan Ersun Yanal’ı gönderdiği için tepki gösteren İşler, “Ersun Yanalı kovarak egonu tatmin ettin şimdi de istifa et bizi mutlu et.” dedi. Daha sonra Tweet’lerine devam eden İşler, Aziz Yıldırım’ın “Bu takımı Ersun Yanal şampiyon yapmadı. Benim aslan yürekli futbolcularım yaptı” sözünü hatırlattı.

İSMAİL KARTAL’A AĞIR SÖZLER

Fenerbahçe’nin sezon boyunca yoğun şekilde eleştirilen hocası İsmail Kartal’a da yüklenen İşler, “İsmail Kartal’ı tebrik ederim. Galatasaraya 4. Yıldızı taktı.”, “Ulan İsmail, Emenike’yi oynattığın kadar Webo’yu oynatsaydın şampiyondu Fenerbahçe” ve “Yemin ediyorum dua ediyorum şu sezon bitsin İsmail Kartal Gitsin diye.” dedi.

MELO’YA FAİR PLAY ÖDÜLÜ

Son haftalarda hakemler tarafından korunduğu yorumları yapılan ve sert faulleri nedeniyle eleştirilen Felipe Melo’ya da iğneli şekilde mesaj gönderen ünlü oyuncu, “FairPlay ödülü Melo’ya verilmeli. Sıfır kırmızı kart.” yorumunu yaptı.

Başakşehir maçının hakemi Ali Palabıyık’ı da eleştiren Nejat İşler, ” Süleyman Seba sezonu Dediler. Yusuf Namoğlu sezonu oldu bu.” dedi.

KAYNAK:SÖZCÜ

Etiketler: