Cumartesi , 30 Mayıs 2015
Anasayfa » Politika » Ve Haluk Koç CHP’nin oyunu açıkladı…Doğruysa AKP yolcu !
Ve Haluk Koç CHP’nin oyunu açıkladı…Doğruysa AKP yolcu !

Ve Haluk Koç CHP’nin oyunu açıkladı…Doğruysa AKP yolcu !

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Seçimleri doğruya en yakın bilenlerin anketleri, AKP’yi 40’ın altında, CHP’nin de 30 bandına yükseldiğini gösteriyor” dedi. Koç, seçim çalışmaları kapsamında dün  Pursaklar ilçesi Saray Mahallesi esnafı ile CHP seçim bürosunu ziyaret etti.

Seçim bürosunda gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Koç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın toplu açılış törenlerine katılmasını eleştirdi.

ANKET YAPTIRMADIK AMA 

CHP’nin seçimlere dönük anket yaptırıp yaptırmadığı ve sonuçlarının sorulması üzerine de Haluk Koç, daha önce önemli başarı göstermiş firmaların anketlerine de değinerek, “Seçimleri doğruya en yakın bilenlerin anketleri, AKP’yi 40’ın altında, CHP’nin de 30 bandına yükseldiğini gösteriyor. Bunun dışında olanların, çok meşhur olanları da dahil, her seçimde 5-6 puanlık AKP lehine bir yontmada bulundukları biliniyor. O yüzden biz alana bakıyoruz, kalan 10 günde terimizin son damlasına kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Manipülasyona, toplumda algı oluşturmaya dönük, iktidar yönlendirmesiyle yapılan çeşitli anketlerin de piyasaya sürüldüğüne tanık oluyoruz. Biz kendi işimize bakıyoruz” diye konuştu.

TARAF

Etiketler: