Pazar , 31 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » Görüntüler çıktı..Hükümet sustu..O kalemler saldırıyor..’Dündar’ı tutuklayın’
Görüntüler çıktı..Hükümet sustu..O kalemler saldırıyor..’Dündar’ı tutuklayın’

Görüntüler çıktı..Hükümet sustu..O kalemler saldırıyor..’Dündar’ı tutuklayın’

Cumhuriyet gazetesinin yayınladığı MİT TIR’larındaki silah ve mühimmat haber ve görüntülerinin ardından hükümet kanadı ve AKP’ye yakın  medya harekete geçti.

Hükümet yanlısı A Haber’de programlara konuk olan gazeteci Mehmet Barlas’ın oğlu Cemil Barlas  Cumhuriyet gazetesi genel yayın yönetmeni Can Dündar’ın “tutuklanmasını” isteyerek  “Vatana ihanet hiç bu kadar sıradanlaşmamıştı. O TIR’ları durduranların yanına tıkılmalık bunlar. Gazeteci kisvesi kurtarmaz” mesajını paylaşması dikkat çekti.

 

kaplantweetyeni

ÜLKELERİNİ DÜŞÜRMEYE HAZIRLAR

Hilal Kaplan mesajında, “FR’nın açıkça silah yardımı yaptığını söylediği + ABD’nin eğittiği 1 SR muhalefeti var.TR de SR’li Türkmenlere yardım ettiğini söylüyor. Öyleyse? Gülenciler, yeni Taraf haline gelmiş Cumhuriyet, vb. Erdoğan düşsün diye ülkelerini düşürmeye hazırlar. Ama neyse ki malzemeleri ve zekâları sıfır” ifadelerini kullandı.

 

“RESİMDEKİLER HAVAN TOPU DEĞİL TABURE”

Cemil Barlas ise hakaret içeren ifadeler kullanarak şu mesajları paylaştı:

“O bastıkları resimdekiler havan topu değil tabure.. Düzeltme yaparlarsa şaşırmayın.. Denedik rahatmış falan diye.. Vatana ihanet hiç bu kadar sıradanlaşmamıştı. O TIR’ları durduranların yanına tıkılmalık bunlar. Gazeteci kisvesi kurtarmaz. Millet niye TIR’da silah yoktu diye kızıyor.. Can Dündar’ın Cumhuriyet’i silah var gammazı yapıyor.. Çünkü müşterisi dışarıda.. yani tasması..”

cemilbarlas1

AKP Milletvekili adayı Adnan Boynukara ise “Neden, yabancı istihbarat örgütleri adına çalışan paralel ihanet çetesi ve onların ‘goygoycuları’ dediğimizi anladınız mı?” diye yazdı.
adnanboynukaratweet

 

 

 

LGİLİ HABER
Flaş..Flaş…Bir yalanın daha sonu..İşte AKP ve sarayın ‘yok’ dediği MİT TIR’larındaki silahlar!
Yalana değil yayınlayana ‘tır’ soruşturması!

Etiketler: