Pazartesi , 1 Haziran 2015
Anasayfa » Alt Manşet » Akşener’den iğrenç iddia için flaş çağrı:’Emine ve Sare Hanım’a sesleniyorum…’
Akşener’den iğrenç iddia için flaş çağrı:’Emine ve Sare Hanım’a sesleniyorum…’

Akşener’den iğrenç iddia için flaş çağrı:’Emine ve Sare Hanım’a sesleniyorum…’

Seçimler yaklaştıkça AKP’ye yakın Havuz Medyasında muhalefete yönelik kaset iftiraları yeniden başladı. Önceki gün AKP’ye yakın  A Haber’de MHP Milletvekili Meral Akşener hakkında çirkin bir kaset iftirası ortaya atıldı. İktidarın en sadık kisimlerinden Cemil Barlas  “Meral Akşener’in kaseti mi var” diye sorarken, Latif Erdoğan ise “bir kadına yakışmayacak görüntüleri var” diyerek MHP’li Akşener hakkında iğrenç bir iftirada bulundu.

Meral Akşener dün akşam Bugün TV’de Erkam Tufan Aytav’ın programında hakkındaki bu çirkin kaset kampanyasına sert tepki gösterdi.

KASET İFTİRASINI ERDOĞAN’A YAKIN KANAL YAPTI

“Erdoğan’a yakın bir kanal bu işi yaptı. Bundan sonra ki muhatabım Tayyip Erdoğan’dır” diyerek “piyonları” devre dışı bırakan Meral Akşener, bir kadına yapılan bu çirkin iftira konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun ne düşündüğünü çok merak ettiğini söyledi.

BAKALIM BU ÇİRKİN İFTİRAYA NE DİYECEKLER

Bakalım Cumhurbaşkanı ve Başbakan’ın eşleri bir kadına yönelik iktidara yakın televizyon kanalındaki bu çirkin iftiraya ne diyecekler? Daha doğrusu tepki gösterecekler mi?

Etiketler: