Salı , 7 Nisan 2015
Anasayfa » Güncel » Fenerbahçe otobüsüne Trabzon’da silahlı saldırı!
Fenerbahçe otobüsüne Trabzon’da silahlı saldırı!

Fenerbahçe otobüsüne Trabzon’da silahlı saldırı!

Rize’den Trabzon’a giden Fenerbahçe takım otobüsüne Sürmene’de saldırı oldu.
Trabzon’un Sürmene ilçesinde takım otobüsü saldırıya uğrayan Fenerbahçe kafilesi, havaalanına zırhlı polis aracı ile gidiyor.

Rize’den Trabzon’a giden Fenerbahçe takım otobüsüne Sürmene’de kimliği belirsiz kişiler, taş ve yabancı cisimlerle saldırdı. Saldırıda yaralanan ağır otobüs şoförü hastaneye kaldırıldı. Fenerbahçe kafilesi, havaalanına zırhlı polis aracı ile gidiyor.

NEYİN İNTİKAMI?

Bu sırada basın mensuplarına açıklamalar yapan Mahmut Uslu “Biz evimize gidiyoruz. Bu neyin intikamı? Herkesin aklını başına getirmesi lazım. Herkes külhanbeyliklerini bıraksın. Sadece passolig ile bu işler olmaz. O yasayı madem çıkarttınız o zaman uygulayın. Viyadükten geçiyoruz. Otobüse saldırıyorlar. Şoförü yaralıyorlar. Amaçları belli; otobüs devrilsin futbolcular ölsün.Bunun başka izahı var mı ? Çünkü burası viyadük. Otobüs devrilebilirdi Şoföre önce kulüp doktoru müdahale etti, çok kan kaybı vardı, kanı durduramadılar. Durumu ağır, inşallah iyileşir. Bizi hiç kimse yıldıramayacak. Biz dimdik ayaktayız. Biz spor yapıyoruz. Amaç şampiyonluktan engellemek ise bu oyuncuları yıldırmak ise umarım başaramazlar ” şeklinde konuştu.

DHA