Cumartesi , 25 Nisan 2015
Anasayfa » Güncel » Abdurrahim Albayrak’tan tartışılan hareket!
Abdurrahim Albayrak’tan tartışılan hareket!

Abdurrahim Albayrak’tan tartışılan hareket!

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak  savcı Mehmet Selim Kiraz’ın oğlunu GS’li oyuncu Sneijder’le tanışma görüntüsü dikkat çekti.

 

Galatasaray’ın bugün Florya’da yaptığı antrenmana, 1 Nisan’da Çağlayan Adliyesi’nde savcı Mehmet Kiraz’ın oğlu Muhammet de geldi. Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak’ın Savcı Kiraz’ın oğlunu Galatasaraylı ünlü futbolcu Sneijder’le tanıştırırken yaptığı el işaretleri dikkat çekti.

 

Gaziantepspor maçı hazırlıklarını sürdüren Galatasaray’ın bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı antrenman 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle basına ve halka açık bir şekilde gerçekleştirildi.

 
Antrenmana 1 Nisan’da Çağlayan Adliyesi’nden Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın oğlu Muhammed, Abdurrahim Albayrak’la birlikte geldi. Albayrak, Savcı Kiraz’ın oğlunu Galatasaraylı ünlü futbolcu Sneijder’le tanıştırıken elleriyle silah ve ateş etme işaretleri yaptı. Albayrak’ın bu el işaretlerini Savcı Kiraz’ın oğlunun önünde yapması ise sosyal medyada eleştirilere neden oldu.

Etiketler: