Pazartesi , 13 Nisan 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Volkan Bozkır

Etiket Arşivi: Volkan Bozkır

Böylesi ilk kez oldu..AP anket açıkladı ! AKP iktidarı zor..Koalisyon görünüyor

AP-Başkanı-Schulz-Financehaber

Meclis’te siyasi parti liderleriyle görüşen Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Martin Schulz, 7 Haziran’daki genel seçime ilişkin 30 Mart tarihli çarpıcı bir anket sonucu açıklayarak “Koalisyon gözüküyor” dedi. Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Martin Schulz, beraberindeki parlamento heyeti ile birlikte dün Meclis’te siyasi partilerin gruplarıyla görüştü. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Schulz ile görüşmezine Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik, Bursa Milletvekili Aykan Erdemir ... Devamını Oku »

  • Tweet

AB’den ikinci uyarı: İç güvenlik paketinden endişeliyiz

Avrupa Birliği, Türkiye’de sert tartışmalara sebep olan iç güvenlik paketine ilişkin ikinci uyarısını yaptı. AB Komisyonu, iç güvenlik paketinin ürettiği gerilimden endişe ettiğini duyururken, TBMM’de paketle ilgili müzakereler sırasında siyasi partiler arasında yaşananlardan da kaygı duyduğunu açıkladı. AB, AKP iktidarının söz vermesine rağmen paketin hazırlanmasında kendilerine danışılmadığını da ima etti. Bir soru üzerine açıklama yapan Sözcü Maja Kocijancic, AB’nin iç ... Devamını Oku »

  • Tweet

Off..Offf..AKP’de görülmemiş kavga .. ‘Silahlar’ çekildi !

akpbakan

AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır’ın, Özgecan Aslan cinayetine ilişkin, “Benim kızımın başına böyle bir olay gelseydi, ben elime silahı alır cezasını kendim verirdim” sözlerine partisinden tepki geldi. Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre Gümrük ve Ticaret eski Bakanı Hayati Yazıcı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, isim vermeden Bozkır’ın sözleri için, “hukuk fukaralığı” dedi. Sorumluluk mevkiindekilerin söylemlerine hukukun renk vermesi gerektiğini ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bakan’dan Özgecan tepkisi: Kızımın başına böyle bir şey gelseydi…

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, kızının, Mersin Tarsus’ta Özgecan Aslan’ın katledilmesi gibi olay gelmesi halinde, bunu yapanı kendisinin cezalandıracağını söyledi. Bozkır. Jean Monnet Kürsü Başkanları’nı kahvaltılı toplantıda ağırladı. Ankara’daki toplantıda Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili konuşan Bozkır, cinayetle gündeme gelen idam cezası hakkında değerlendirmede bulunarak şöyle konuştu: “Hem bir insan olarak hem baba olarak beni de derinden ... Devamını Oku »

  • Tweet