Perşembe , 21 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: tayyip

Etiket Arşivi: tayyip

Erdoğan’a Kayseri’de şok… Konuşmaya başlayınca alanı terk ettiler!

Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan, Kayseri'de toplu acilista konusma yapti. Cumhurbaskani Erdogan'in konusmaya baslamasindan 10 dakika sonra vatandaslar gruplar halinde miting alanini terk etmeye basladi. Kisa surede alanda buyuk bosluklar olustu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri’de toplu açılışta konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmaya başlamasından 10 dakika sonra vatandaşlar gruplar halinde miting alanını terk etmeye başladı. Kısa sürede alanda büyük boşluklar oluştu.   Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri’de Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan, saat 15.00’de başlayacağı belirtilen açılış töreni için alana 40 dakika gecikmeli geldi. Gelmesinin ardından Cumhuriyet Meydanı’ndaki tören başladı. ... Devamını Oku »

  • Tweet

Karayılan: ‘Erdoğan ve arkadaşları seçimler için askeri ölüme sürüyor!’

1788327_1

PKK yöneticisi Murat Karayılan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının, seçimleri kazanmak için bazı askerlerin ölmesini istediğini ileri sürdü.   Karayılan, “Uludere’de açık bir şekilde askerleri arkadaşlarımızın önünde dolaştırıyorlar. Belki bazı arkadaşlarımız tahrik olur, ateş eder ve bir kaç asker ölür diye düşünüyorlar. Yine Şemdinli’de de öyle yapıyorlar. Açık ki Erdoğan ve arkadaşları seçimlerde kazanmak için bazı askerlerin ölmesini ve ... Devamını Oku »

  • Tweet

Suudi Prens gözünü medyaya dikti: Türkiye’de kanal kuruyor!

23 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin işadamlarından olan Kingdom Holding’in patronu Suudi Prens, Türkiye’de medya sektörüne göz dikti.   Sessiz sedasız Türkiye’ye gelen Suudi Prens Al-Waleed bin Talal bin Abdulaziz al Saud, Ankara’da gözlerden uzak bir görüşme gerçekleştirdi.   Medya Kralı olarak bilinen Suudi Prens, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.Erdoğan ile görüşmesinde Suudi Prensin televizyon ... Devamını Oku »

  • Tweet

‘Çapulcuydu’,AKP yöneticisi oldu…Şoke eden fotoğraf

Manisa’da 2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerinde dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhine sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki hesabından paylaşım yapan Avukat Muzaffer Esenkaya’nın AKP İl Yönetim Kurulu’na seçilmesi, AKP’yi karıştırdı. PARTİ KARIŞTI! Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı AKP Manisa İl Başkanlığı’nın 31 Ocak’taki 5′inci Olağan İl Kongresi’nde yeni başkan seçilen Avukat Zülfikar Gürcan’ın yönetim kurulu listesinde yer alan Avukat Muzaffer Esenkaya, ... Devamını Oku »

  • Tweet

‘Hakkımı helal etmiyorum Tayyip sana”

koln

Almanya’nın  Köln kentinde, İslam karşıtı Pegida’nın uzantısı Kögida adlı grubun düzenlediği gösteriyi protesto için yapılan mitinge katılan AKP İstanbul Milletvekili ve AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Metin Külünk, yeşil sermaye mağdurunun protestosuyla karşılaştı. Gösterinin yapıldığı meydanda Almanlarla bir süre sohbet eden Milletvekili Metin Külünk’ü, yeşil sermaye mağduru olduğunu iddia eden Hanifi Doğan’ı (70) yanına çağırdı. İkili bir süre sakince ... Devamını Oku »

  • Tweet