Cuma , 15 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: tartışma

Etiket Arşivi: tartışma

Gül’ün eski danışmanından inanılmaz iddia:’Erdoğan ile Özel koridorda çok sert…’

ahmettakan

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’in resmi açıklamalara göre sağlık sorunları nedeniyle izne ayrılmasına ilişkin çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İddianın sahibi bir dönem cumhurbaşkanı Gül’ün de danışmanlığını yapan Yeniçağ Gazetesi yazarı Ahmet Takan.. Takan’ın yazısının ilgili bölümleri şöyle:   ‘Bakmayın!.. Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’e ilettikleri geçmiş olsun mesajlarına. Özel, sağlık durumunu gerekçe göstererek görevi Kara Kuvvetleri Komutanı Hulusi Akar’a bıraktı ... Devamını Oku »

  • Tweet

Davutoğlu’nun toplantısında büyük olay…Gazeteciler salonu terk etti !

davut

Ticaret ve Sanayi Şurası’nda Başbakan Ahmet  Davutoğlu’nun konuşması öncesinde gazeteciler ile Şura üyeleri arasında tartışma çıktı.Yer kavgası nedeniyle çıkan tartışmada gazeteciler salonu terk edip bir daha geri dönmedi. Devamını Oku »

  • Tweet

Adliyede arbede..Avukatlar aranmaya başladı..Ortalık karıştı

adlıyerama

İstanbul Adalet Sarayı’nda avukatların aranması tartışmalara ve arbedelere neden oluyor. Adliyede savcı Mehmet Selim Kiraz’ın rehin alınarak öldürülmesinden sonra avukatların da aranarak adliyeye alınması kararlaştırılmıştı. Adliyeye girerken avukatlar da aranıyor. Çoğu avukat aranarak girerken bazı avukatlar ise buna tepki gösterdi. Kendilerini aratmak istemeyen avukatlarla polis ve güvenlik görevlileri arasında tartışmalar yaşanıyor. Zaman zaman da arbede çıkıyor. Bazı avukatlar ise arandıklarına ... Devamını Oku »

  • Tweet

TDK’dan yine ‘kadın’ skandalı

kadın

Türk Dil Kurumu’nun sözlüğünde yer alan kelime açıklamalarında tartışmalar bitmiyor. TDK’nın, ‘Müsait’ kelimesi için ‘kolayca flört edebilen kadın’ açıklamasından sonra ‘Esnaf’ kelimesi için de şaşırtıcı bir açıklama yer alıyor. Ali Ağırbaş‘ın hurriyet.com.tr’de yer lan haberine göre, Türk Dil Kurumu’nun hem internet sitesinde hem de basılı sözlüğünde ‘müsait’ kelimesinin ikinci anlamına ‘Flört etmeye hazır olan, kolayca flört edilebilen (kadın)’ diye yazması ... Devamını Oku »

  • Tweet

Fransa tartışıyor: Irkçı partide Türk aday!

hatice-demir

Fransa’da Pazar günü gerçekleştirilecek bölgesel seçimlerde, Marine Le Pen’in liderliğini yaptığı aşırı sağ parti Milli Cephe’den (FN) aday olan Türkiye kökenli Hatice Demir tartışmalara sebep oldu. Adaylığı ile ilgili Cihan Haber Ajansı’na konuşan Demir, aşırı sağ partinin Türklerin de yararına olan değerleri savunduğunu iddia etti. Türk kökenli olduğum için FN’den aday olamam mı? sorusunu yönelten Demir, Fransa’da içerisinde en çok ... Devamını Oku »

  • Tweet

Flaş..Flaş..Babacan’dan Saray’a:’Dolar tartışmalar yüzünden yükseldi’

1

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde açıklamalarda bulunuyor. Babacan dolar kurunun yükselmesiyle ilgili olarak, “Dolar-toto oynanıyor bugünlerde. Kendi içimizdeki tartışmalar da kurun yükselmesinde etkili oldu. Ama bu durum bize özel değil” diye konuştu. AYRINTILAR GELİYOR Devamını Oku »

  • Tweet

Canlı yayında büyük kavga…Feyzioğlu çıldırdı, stüdyoyu terk etti !

mengi

Halk TV’de Ruhat Mengi’nin sunduğu Her Açıdan programına konuk olan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Mengi’nin kendisini konuşturmamasına kızdı ve reklam arasında yayını terk etti. “BUGÜN YİNE SİNİRLİSİNİZ” Metin Feyzioğlu, 17 -25 Aralık soruşturmasını başlatan savcıların vatansever ilan edilmelerine karşı olduğunu söyledi ve “İlk dakikadan beri size belki on defa söyledim ama anlatmayı beceremedim” dedi. Ruhat Mengi ise bu ... Devamını Oku »

  • Tweet

‘Sana ne lan’ polemiğinde yeni gelişme

avşar

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Hülya Avşar‘ın kendisine yönelik sert ifadelerine yanıt verdi. Büyükataman “Polemiğe gerek yok, söylenmesi gerekeni söyledik, o hanımefendi bizim muhatabımız da değil” dedi. Al Jazeera’den Sibel Demirci Erdem‘in sorularına Büyükataman şöyle yanıt verdi: Hülya Avşar’ın yanıtına ilişkin değerlendirmeniz nedir? Yanıtınız ne olacak Avşar’a? Polemiğe gerek yok, söylenmesi gerekeni söyledik o hanımefendi bizim muhatabımız da değil. Kendine yakışan ... Devamını Oku »

  • Tweet

Kabataş yalanı sorulunca çıldırıp programı terk ettiler !

111

Habertürk’te yayınlanan ‘Karşıt Görüş’ programında Enver Aysever ve Halime Kökçe arasında ‘Kabataş’ olayı ile ilgili sert tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından Star gazetesi yazarı Halime Kökçe, Anadolu Ajansı eski genel müdürü Kemal Öztürk ve Türkiye gazetesi yazarı Ceren Kenar programı terk etti. Devamını Oku »

  • Tweet