Pazartesi , 23 Şubat 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: sümeyye erdogan

Etiket Arşivi: sümeyye erdogan

Erdoğan açıkladı… Sümeyye Erdoğan milletvekili adayı mı?

sümeyye-erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya’da gazetecilerin kızı Sümeyye Erdoğan‘a suikast düzenleneceği iddialarına yönelik sorularını yanıtladı. Erdoğan bir soru üzerine de kızı Sümeyye Erdoğan’ın milletvekili adaylığının sözkonusu olmadığını söyledi. Erdoğan, şunları söyledi: Bugün bana olan yarın başkasına olacak. Geçmişte Sayın Baykal’a da olan budur. Ben bunu bulmuş olsam kalkar savcılığa teslim ederdim. Şahsım ve ailem adına takipçisi olacağım. Sesleri çıkmayışının nedeni ... Devamını Oku »

  • Tweet

Olası Sümeyye suikastı

Yiğit Karamehmet

Sümeyye Erdoğan’a suikast iddiası gündeme bomba gibi düştü. Peki, bu suikast nasıl olabilir? Sümeyye, alışveriş yapmak için en favori AVM’sinin en favori dükkânını; yine en favori saatinde (5-8) kapattırmıştır. Gözlerden uzak bir şekilde doya doya en favori rengi olan bej tonlarındaki 784’üncü pardösüsünü ve tabii ona uygun olarak da şapka, ayakkabı ve mücevheri de almak istemektedir. Heyecanla arkadaşlarıyla mağazadan içeri ... Devamını Oku »

  • Tweet

Durum kötü, AKP klinik vakıa

emre-uslu

Yandaş medyada ipe sapa gelmez manşetler devam ediyor. En son manşetiyle sıvadılar. Sümeyye Erdoğan’a suikast yaptıracakmışım. Bu hâle gülünür mü, kızılır mı, acınır mı, inanın ben de bilmiyorum. Sanırım AKP’nin durumu kötü. Öncelikle gündemi değiştiremiyorlar. Sonra bir yıldır suçladıkları, terör örgütü ilan ettikleri Gülen Cemaati hakkında bir delil bulamadılar. Dahası dünyadan iyice dışlandılar. Erdoğan’ın, Meksika gezisinde ABD meclisinden 80 vekile ... Devamını Oku »

  • Tweet

Gürsel Tekin’den sert tepki…Tamamına el koyacağız

gursel

CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran’ın Sümeyye Erdoğan’a suikast hazırlığı yapmakla ilgili gazetelerde çıkan haberlere sert tepki gösteren CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, “8- 9 Haziran’da ilk işimiz bu kirli gazetelerin tamamına el koymak olacaktır” dedi. CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, partisinin İzmir İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran’ın Sümeyye Erdoğan’a suikast hazırlığı yapmakla suçlanması ... Devamını Oku »

  • Tweet

Gülen’den Sümeyye Erdoğan iddiasına çok sert yanıt!

fethullah_gulen2_2_0_0

Star ve Akşam gazetesinin manşetten verdiği ‘Paralel yapı’ Sümeyye Erdoğan’a suikast planladı’ haberiyle ilgili olarak Fethulllah Gülen’den yanıt geldi. Fethullah Gülen adına açıklama Avukat Nurullah Albayrak, ‘Sümeyye’ye suikast emri’ haberi için “Gayri ahlaki bu iftira, insafsızca Sayın Fethullah Gülen’e atfedilmeye çalışılmıştır” dedi. “BU KADAR AHLAKSIZLIK GÖRÜLMEDİ” Açıklamada “Muhataplarınca ifade edildiği şekli ile birkaç gündür havuz bataklığına mensup, sermayesi haram üzerine ... Devamını Oku »

  • Tweet

Sümeyye Erdoğan’a suikast iddiasına soruşturma

sumeyye_erdogan_hayal_bile_kuramadik_h53562

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a suikast yapılacağı iddialarıyla ilgili soruşturma başlattı. Söz konusu iddia bugünkü Star ve Akşam gazetelerinde yer aldı. Hükümet yanlısı bu gazetelerin haberlerinde, Sümeyye Erdoğan’a suikast hazırlığı yapıldığı iddia ediliyor. AJANSLAR Devamını Oku »

  • Tweet

Sümeyye Erdoğan vekil olursa avantajı nedir: CHP yorumladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde akademisyenlerle buluşması sırasında CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Tezcan, İzmir’e Başbakanlık ofisi açılmasından, Sümeyye Erdoğan’ın milletvekili olacağı iddialarına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinglerine kadar birçok konuda değerlendirmelerde bulundu. BAŞBAKAN YERİ KALMAYINCA, ÇOCUK PARKI AÇMA ARZUSUNDA Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, İzmir’deki ziyareti sırasında, kentte Başbakanlık ofisi açacaklarını açıklamasına değinen ... Devamını Oku »

  • Tweet

Arınç’tan Sümeyye Erdoğan’a destek

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın AKP’de siyasete gireceği yönündeki iddialarla ilgili “Hayırlı bir karar olursa biz de bundan mutlu oluruz” dedi. Gazetecilerin sorularını cevaplayan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın siyasete gireceği yönündeki iddiaları değerlendirdi. Herkesin siyaset yapmaya hakkı olduğunu belirten Arınç, “Benim tanıdığım Sümeyye Erdoğan çok iyi yetişmiş bir kızımızdır. ... Devamını Oku »

  • Tweet

Arınç’tan Sümeyye Erdoğan’a: ‘Allah bağışlasın, çok bilgili’

arın

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın siyasete gireceği yönündeki haberleri nasıl değerlendirdiği sorusuna şu yanıtı verdi: “Herkesin siyaset yapma hakkı var. Benim tanıdığım Sümeyye Erdoğan çok iyi yetişmiş bir kızımızdır. Allah bağışlasın. Çok bilgilidir. Siyaseti çok yakından takip eder. Edebiyle, ahlakıyla, bilgisiyle, yetişme tarzıyla çok şükür herkesin örnek gösterebileceği değerli bir kızımızdır. Siyaset yapmaya karar ... Devamını Oku »

  • Tweet

AKP’den Sümeyye Erdoğan’a davet

AKP Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın 2015 genel seçimlerinde milletvekili adayı olmasının “hoş bir şey olacağını” söyledi. AKP’de teşkilattan sorumlu olan Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Habertürk TV’de soruları yanıtladı ve gündeme dair görüşlerini açıkladı. AKP’nin 2015 genel seçim hazırlıklarına ilişkin konuşan Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın parti içerisinde aktif olarak görev ... Devamını Oku »

  • Tweet