Pazar , 8 Mart 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: sevılay yukselir

Etiket Arşivi: sevılay yukselir

KCK’ya sızan MİT ajanı gazeteci canlı yayını birbirine kattı

321

A Haber’de yayınlanan ve Sevilay Yükselir’in sunduğu %100 siyaset programının konuğu MİT Ajanı olduğu KCK operasyonlarında ortaya çıkan eski AFP foto muhabiri Mustafa Özer’di. 2012’de deşifre olan MİT İrtibat Görevlisi Gazeteci Mustafa Özer, Emniyet’teki ifadesinin kayıp olduğunu söyleyince Sevilay Yükselir söz konusu iadeyi bulduklarını söyledi. “BULDUYSANIZ YAYINLAMAYIN, BANA VERİN” Yükselir, bulunan ifadeden bazı bölümlerin VTR olarak yayınlanacağını söyleyince Özer de ... Devamını Oku »

  • Tweet

Sevilay Yükselir canlı yayında Uzun’u çıldırttı:Beni tetikçi yapamazsın

yukselir

Hükümete yakın televizyon kanalı AHaber”de program moderatörü Sevilay Yükselir, konuk ettiği Sabri Uzun”u kitabında yazdıklarının dışında olmayan şeyleri anlatmasını istemesi üzerine tartışma yaşandı. İLGİLİ HABER http://www.bahrainair.net/guncel/akpyi-savunmaya-devam-edince-kovuldudefol-git/ Devamını Oku »

  • Tweet

AKP’yi savunmaya devam edince kovuldu:’Defol git’

YUKSELIR SEVILAY

Sabah gazetesi yazarı Sevilay Yükselir, Hamburg Türk Basın Birliği’nin daveti üzerine gittiği Hamburg Etnografya Müzesi’nde düzenlenen panelde başına gelenleri yazdı. “Bir daha da gelmem Hamburg’a” başlıklı bugünkü yazısında A Haber’de yaptığı gibi AKP iktidarın politikalarını savunduğunda salondan kovulduğunu itiraf etti. “Defol git!” ve “çık dışarı, yuh” sesleri arasında kalakaldım. Anlatmak istediklerimi anlatamadım. O an anladım ki ben neyi ifade etmeye ... Devamını Oku »

  • Tweet