Cuma , 15 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: secim kampanyası

Etiket Arşivi: secim kampanyası

Demirtaş, Ermeni adayı öyle bir tanıttı ki salonu kırdı geçirdi

demirtaş-son

Seçim kampanyası kapsamında Boğaziçi Üniversitesine giden HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Partisinde Ermeni adaylarının olduğunu hatırlatan Demirtaş,  HDP İstanbul 3. Bölge Adayı Garo Paylan’ı öğrencilere hatırlatırken, Ermeni adayımız dediği Paylan için daha sonra Erdoğan’a atıfta bulunarak “af edersiniz” Ermeni adayımız şeklinde espiri yaptı. Bunun üzerine salonda kahkaha sesleri yükseldi. Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’den bomba Davutoğlu iddiası:’Seçim kampanyasını bilerek çok kötü yürütüyor..Çünkü…’

davutoglufırca

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bilinçli olarak kötü bir seçim kampanyası yürüttüğünü iddia ederek, “Çünkü kendisi de aslında başkanlık sistemine karşı” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlık sistemini gündemden düşürmezken Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun konuya bakışı tartışılmaya devam ediyor. Davutoğlu’nun yürüttüğü seçim kampanyasının “kötü” olduğunu savunan muhalefet temsilcileri Başbakan Davutoğlu’nun bunu bilinçli olarak yaptığını da dile getirdi. ... Devamını Oku »

  • Tweet

Siyasete bomba düştü…Davutoğlu’ndan Erdoğan’lı afiş yasağı !

erdogan (1)

Süleyman Şah operasyonu, seçime gidilirken alttan alta yaşanan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu arasındaki görünürlük kavgasını da gün yüzüne çıkardı. Davutoğlu, Genelkurmay karargâhında operasyonu yöneten görüntüleriyle öne çıkarak, “Başkomutan” Erdoğan’ı gölgede bıraktı. Görünürlük rekabeti partinin seçim kampanyasına da yansıdı. AKP, Erdoğan’la aynı karede çekilmiş fotoğraflarından oluşan afişlerle çok sayıda aday adayının ortaya çıkması üzerine, tek tip afiş zorunluluğu ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP seçim kampanyasını öyle bir isme verdi ki !

CHPADAY

7 Haziran seçimleri yaklaşırken partiler tanıtım stratejilerini belirliyor. Ali Taran, CHP yönetimine seçim kampanyası için bir sunum yaptı, prensipte anlaşma sağlandı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler için Ali Taran ile çalışmayı planlıyor.CHP yönetiminin Taran’ın projelerini dinlediği, prensipte el sıkışıldığı, birkaç ayrıntının çözülmesinden sonra anlaşma yapılacağı belirtildi. Ünlü reklamcı Taran’ın, önceki gün CHP Merkez Yönetim Kurulu toplantısında ... Devamını Oku »

  • Tweet