Pazartesi , 25 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Reza Zarrab

Etiket Arşivi: Reza Zarrab

Tatlıses Reza Zarrab’a övgü yağdırdı!

tatlises-reza-zarrab-a-ovgu-yagdirdi--5659251

Instagram hesabından ihracat rekortmenleri haberinin kupürünü paylaşan İbrahim Tatlıses, “Gördünüz mü, ben kimseye boşu boşuna evlat demem, Reza’ya evlat demişsem o doğrudur. Senin ihracattaki başarını tebrik ediyorum ve gözlerinden öpüyorum. Beni mahcup etmedin evlat.!!!” ifadelerini kullandı.   Zarrab’ın şirketi, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin açıkladığı listede en çok ihracat yapan 1000 firma arasında 13. Sırada yer almıştı.   MİLLİYET Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

Beşiktaş kongresi karıştı: Zarrab kavgası!

reza-zarrab-orman-610x400

Beşiktaş Divan Kurulu toplantısı Vodafone Arena Stadyumu’nun koridorlarında yapıldı. Rekor katılımın gerçekleştiği toplantıya, yönetim kuruluna gelen eleştiriler için kürsüye gelen ve 85 dakika boyunca hayli gergin bir konuşma yapan Fikret Orman damga vurdu.  Orman konuşmasında Reza Zarrab’a loca satışı nedeniyle kendisine yöneltilen eleştirilere de yanıt verdi: Ben ne vergi dairesi başkanı ne de kimin haram kimin helal kazandığını tespit eden ... Devamını Oku »

  • Tweet

Tazminat isteyen Reza Zarrab’a yargıdan olumsuz cevap!

page_reza-zarrab-sabaha-konustu-sucu-hukumete-yik-tahliye-edelim-dediler-kabul-etmedim_021819778

17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasının sanıklarından Reza Zarrab, kendisi hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne 14 adet soru önergesi veren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu hakkında, İstanbul 22. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açtığı davayı kaybetti. TBMM’nin yürütmeyi denetleme yetkisini kullanma yollarından bir tanesinin de soru önergeleri olduğuna dikkat çeken mahkeme, “Denetim yetkisi kapsamında bahsi ... Devamını Oku »

  • Tweet

Zarrab dolar karşısındaki TL gibi…Erimiş de erimiş !

zarraf

17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun kilit isimlerinden iş adamı Reza Zarrab , uzun bir aradan sonra önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi. Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre, Arnavutköy’den başladığı yürüyüşünü Emirgan’da tamamlayan Zarrab’ın kilo verdiği gözden kaçmadı. Görenlerin tanımakta güçlük çektiği işadamı, soruları yanıtsız bıraktı. Sahil boyunca tempolu bir şekilde yürüyen Zarrab’a  üçü yakın ikisi uzak beş koruma ve ... Devamını Oku »

  • Tweet

Zarrab’a yargı tokadı !

zarrab

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasında şüpheli olarak yer alan Reza Zarrab’ın, verdiği soru önergelerinde kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu hakkında açtığı tazminat davası reddedildi. Sezgin Tanrıkulu, yolsuzluk soruşturması üzerine Meclis’e 14 soru önergesi vermişti. Bu önergelerde kişilik hakları ihlal edildiği gerekçesiyle Reza Zarrab her bir önerge için 5 bin lira olmak üzere toplamda ... Devamını Oku »

  • Tweet

Alay ediyorlar alay…Yolsuzluk tapeleri not defteri oldu

Meclis, tasarrauf amacıyla kullanılmış kâğıtlardan oluşan küçük not defterleri bastırdı. Defterlerde 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonuna ilişkin tapelerin dökümü de yayın yasağı konulan belgeler ifşa edilmiş oldu. Meclis Genel Sekreterliği’nin ‘Çevre Dostu TBMM’ projesi kapsamında bastırılan yeni not defterlerinin bir bölümünde komisyon belgeleri kullanıldı. Yayın yasağı konulan birçok belge ve komisyon tutanaklarından bölümler, Meclis’in bastırdığı not defterleri aracılığıyla birçok kişiye dağıtılmış ... Devamını Oku »

  • Tweet

Zarrab boşuna bağış yapmamış.. Kızılay ‘O müdürü’ kovdu

kızılay

Kızılay, sanal alemde aralarında yolsuzluk operasyonunun en çok konuşulan isimlerinden Reza Zarrab’ı eleştiren karikatürün de olduğu bazı paylaşımlarda bulunan Isparta Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Şerafettin Kılınçel’i işten attı. Kan bağışını yüzde 70 artıran, bölgede sürekli birinci olan ve başarılarıyla yerel gazetelere manşet olan Kılınçel, konuyu yargıya taşıdı. İŞTEN ATILMAYA YETERLİ Hürriyet’ten Nurettin Kurt’un haberine göre yaklaşık 6.5 yıldır Kızılay’da görev ... Devamını Oku »

  • Tweet

Hakan’dan Zarrab’ın imzasına peçeteli gönderme !

hakan-şükür

Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan için, Reza Zarrab’ın Cenevre’den getirtiği iddia edilen 300 bin franklık saate karşılık ödeme yaptığına dair en önemli kanıtın “Saat bedeli olan 240.000# Euro’yu M. Zafer Çağlayandan teslim aldım” yazılı bir otel kağıdına yazılmış yazı olduğu ortaya çıktı. Hakan Şükür başta olmak üzere birçok kullanıcı  peçete üzerine yazı yazıp imza atarak durumu protesto etti. Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

Operasyon sonrası, otel kağıdına ‘teslim’ yazısı Çağlayan’ı aklamış!

Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan için, Reza Zarrab’ın Cenevre’den getirttiği iddia edilen 300 bin franklık saate karşılık ödeme yaptığına dair en önemli kanıtın “Saat bedeli olan 240.000# Euro’yu M. Zafer Çağlayandan teslim aldım” yazılı bir otel kağıdına yazılmış yazı olduğu ortaya çıktı. Hürriyet gazetesinden Bülent Sarıoğlu’nun haberine göre,  Reza Zarrab’ın (Rıza Sarraf), eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan için Cenevre’den getirttiği ... Devamını Oku »

  • Tweet

Zarrab-Ebru Gündeş çifti boşanıyor mu ? İşte yanıtı

ebru

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, ayrılık dedikodularıyla gündemde.2010 yılında evlenen ve Alara adında 2 yaşında bir kızları bulunan çiftin ayrılık kararı aldığı ve önümüzdeki günlerde boşanmak için mahkemeye başvuracakları öne sürüldü. Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, iddiaya avukatları aracılığıyla yanıt verdi. EVLİLİK BİRLİĞİ KUTSALDIR Hürriyet’te yer alan habere göre Avukat Şeyda Yıldırım, ayrılık iddiasını şu açıklamayla yalanladı: “Evlilik birliği kutsaldır ... Devamını Oku »

  • Tweet