Perşembe , 21 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: recep

Etiket Arşivi: recep

Erdoğan’a Kayseri’de şok… Konuşmaya başlayınca alanı terk ettiler!

Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan, Kayseri'de toplu acilista konusma yapti. Cumhurbaskani Erdogan'in konusmaya baslamasindan 10 dakika sonra vatandaslar gruplar halinde miting alanini terk etmeye basladi. Kisa surede alanda buyuk bosluklar olustu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri’de toplu açılışta konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmaya başlamasından 10 dakika sonra vatandaşlar gruplar halinde miting alanını terk etmeye başladı. Kısa sürede alanda büyük boşluklar oluştu.   Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri’de Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan, saat 15.00’de başlayacağı belirtilen açılış töreni için alana 40 dakika gecikmeli geldi. Gelmesinin ardından Cumhuriyet Meydanı’ndaki tören başladı. ... Devamını Oku »

  • Tweet

Karayılan: ‘Erdoğan ve arkadaşları seçimler için askeri ölüme sürüyor!’

1788327_1

PKK yöneticisi Murat Karayılan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının, seçimleri kazanmak için bazı askerlerin ölmesini istediğini ileri sürdü.   Karayılan, “Uludere’de açık bir şekilde askerleri arkadaşlarımızın önünde dolaştırıyorlar. Belki bazı arkadaşlarımız tahrik olur, ateş eder ve bir kaç asker ölür diye düşünüyorlar. Yine Şemdinli’de de öyle yapıyorlar. Açık ki Erdoğan ve arkadaşları seçimlerde kazanmak için bazı askerlerin ölmesini ve ... Devamını Oku »

  • Tweet

Suudi Prens gözünü medyaya dikti: Türkiye’de kanal kuruyor!

23 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin işadamlarından olan Kingdom Holding’in patronu Suudi Prens, Türkiye’de medya sektörüne göz dikti.   Sessiz sedasız Türkiye’ye gelen Suudi Prens Al-Waleed bin Talal bin Abdulaziz al Saud, Ankara’da gözlerden uzak bir görüşme gerçekleştirdi.   Medya Kralı olarak bilinen Suudi Prens, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.Erdoğan ile görüşmesinde Suudi Prensin televizyon ... Devamını Oku »

  • Tweet