Cumartesi , 27 Aralık 2014
Anasayfa » Etiket Arşivi: öğretmen

Etiket Arşivi: öğretmen

Öğretmeni polisten asker kurtardı!

askerpolıs

Ankara’da eğitimcilerin yaptığı ‘Laik Eğitim ve Emeğe Saygı’ yürüyüşüne polis müdahalesi sonrası gergin anlar yaşandı. Orduevi bahçesine kaçan göstericilerin ardından onlarca polis de orduevine girmeye çalışınca sert tartışmalar yaşandı. Cumhuriyet’te yer alan habere göre, müdahale sırasında polis ve asker arasında tartışma da yaşandı. Kameralara yansıyan görüntülerde, Orduevi’ne kaçan göstericilerin peşinden giden ve sivil polis olduğu tahmin edilen bir kişinin askerlerle tartıştığı ... Devamını Oku »

  • Tweet

Sapık öğretmenden öğrencisine ahlaksız teklif !

kızyenı

Antalya  75’inci Yıl Cumhuriyet Lisesi’nde kopya çekerken yakalanan 4’ü kız 5 öğrenciden 16 yaşındaki E.T.’yi, disiplin sürecine ilişkin görüşmeler sırasında taciz ettiği öne sürülen rehber öğretmen 47 yaşındaki M.S. hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Öğretmenin “Bir ev tutarım sana, hem kızım, hem eşim olursun” gibi ifadeler kullandığı, vücudundaki dövmeyi görmek için tişörtünü açmaya çalıştığı öne sürüldü. Muratpaşa İlçesi’ndeki 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu ... Devamını Oku »

  • Tweet

Başbakan’ın kızı zayıf aldı, fatura öğretmene kesildi

davutoğlu

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 9. sınıf öğrencisi kızı Hacer Büke Davutoğlu, matematik sınavından düşük not alınca öğretmenden sınav kâğıdını istedi. Araya okul müdürünün de girdiği olayda, sınav kâğıdını vermeyen öğretmen daha sonra kâğıdın kopyasının alınmasına izin verdi. Bir süre sonra öğretmen sınıftan alınırken, yerine okula yeni atanan müdür yardımcısı ve matematik öğretmeni görevlendirildi. Fırat Kozok’un Cumhuriyet’te yer aklan haberine göre okul ... Devamını Oku »

  • Tweet