Pazartesi , 30 Mart 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Mirgün Cabas

Etiket Arşivi: Mirgün Cabas

Canlı yayında büyük kavga…’Hoca kafayı yemiş’ dedi, ortalık karıştı

333

CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ‘Mirgün Cabas ile Her Şey’ programına katılan GENAR Başkanı İhsan Aktaş’ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın popülaritesinin azaldığını savunan MetroPoll Araştırma Şirketi Başkanı Özer Sencar için sarf ettiği “hoca kafayı yemiş” sözleri canlı yayına yansıdı. Bir süre sonra yayına yansıyan sözlerinden dolayı tepkiler geldiğini belirten program moderatörü Mirgün Cabas, Aktaş’tan özür dilemesini istedi. Ancak GENAR Başkanı İhsan Aktaş, kimseye ... Devamını Oku »

  • Tweet

MHP’li vekilden bomba PKK iddiası

cnn

CNN Türk’te Mirgün Cabas ile Her Şey programına konuk olan MHP Isparta Milletvekili Nevzat Korkmaz, “CHP, MHP kapatılacak yaygarasını koparanlar iktidar mensuplarıdır” dedi. Korkmaz, “İktidar partisi, PKK’yı meşrulaştırmak için CHP ve MHP’ye aba altından sopa gösterip, açıkçası parti kapatma ile ilgili anayasa değişikliğini getirdi” iddiasında bulundu. Korkmaz, “Anayasa değişikliği yapıldıktan sonra yarın PKK, siyasi parti haline dönüştüğünde kapatılamaz hale gelmesini ... Devamını Oku »

  • Tweet

Canlı yayında anket savaşı…MHP, HDP ne kadar oy alacak

anket

CNN TÜRK’te Mirgün Cabas ile Her Şey programına katılan SONAR araştırma şirketinin başkanı Hakan Bayrakçı ile MetroPOLL araştırma şirketinin başkanı Özer Sencar partilerin son oy durumları hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu. Hakan Bayrakçı MHP’nin kendi seçim anketlerinde en az yüzde 17 oy aldığını ifade ederken Sencar ise HDP’nin oy oranının 9.6 olarak ölçüldüğünü belirtirken partinin barajı geçebileceğini öngördü. Programda başkanlık seçimi ... Devamını Oku »

  • Tweet