Çarşamba , 31 Aralık 2014
Anasayfa » Etiket Arşivi: mesaj

Etiket Arşivi: mesaj

Bu kez ‘Diktatör’ demedi, rahmetle andı

ınonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha önce “diktatörlük”le suçladığı 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün ölüm yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında, “İkinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü, milli mücadelenin zaferle neticelenmesine sağladığı katkıların yanı sıra değerli bir siyaset ve devlet adamı olarak da Cumhuriyet tarihimizin önemli şahsiyetleri arasında yer almaktadır. Merhum İsmet İnönü’yü vefatının 41. yıl dönümünde saygı ve rahmetle yâd ediyorum” ... Devamını Oku »

  • Tweet

KARANLIK TÜRKİYE

türkiye

Muhalefet partilerinin binalarına arama kararı çıkarılan Yeni Türkiye’de, TMMOB üyelerinin yurtdışına çıkışları hükümet iznine bağlandı. Gezi’ye katılan liselilere hapis cezası verilirken, haber yapan gazetecinin eşi işten atıldı. Gümüşhane Sulh Ceza Hâkimliği, 17-25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonlarının yıldönümüne ilişkin afişler nedeniyle CHP İl Binası hakkında arama kararı çıkarttı. CHP Genel Merkezi’ndeki Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı sürerken açıklama yapan parti ... Devamını Oku »

  • Tweet

İşte cinnete neden olan o mesaj

urfa

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde 3 askerin hayatını kaybetmesiyle ilgili olarak Genelkurmay Başkanlığı’ndan kendisine iletilen açıklamayı okudu. Cinnet getiren askere kız arkadaşından terk edildiğine dair mesaj gelmiş. KIZ ARKADAŞI KENDİSİNİ TERK ETMİŞ Yılmaz’ın, okuduğu açıklama şöyle: “Olayla ilgili olarak alınan ilk bilgilerde vücudunda mermi izi bulunmadığı belirtilen Piyade Çavuş Ramazan Yel’in ölüm muayenesinde sol omuzunda bir mermi ... Devamını Oku »

  • Tweet