Pazar , 10 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: jet fadıl

Etiket Arşivi: jet fadıl

Jet Fadıl’a TBMM yolu kapanıyor…Yargıdan flaş karar !

jetfadıl

Siirt’ten bağımsız milletvekilliği için aday olan Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz’e, eski Aydın valisi olan şimdiki Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’a Aydın’daki görevi sırasında ‘Provokasyon yapıyor’ şeklindeki sözleri sebebiyle 1 yıl 5 ay 15 gün hapis cezası verildi. Siirt’ten bağımsız milletvekilliği adayı olan Akgündüz, Adana 19’uncu Asliye Ceza Mahkemesi’nin ‘erteleme’ ve ‘hükmün geri bırakılması’ uygulamadığı kararın Yargıtay tarafından onanması halinde ... Devamını Oku »

  • Tweet

Pişkinliğin böylesi! Jet Fadıl milletvekili adayı

fadıl

İşadamı Fadıl Akgündüz, 7 Haziran genel seçimlerinde Siirt’ten bağımsız milletvekili adaylığı için dün avukatı aracılağıyla başvuru yaptı. Siirtli işadamı Fadıl Akgündüz avukatı aracılığı ile bağımsız milletvekili adaylık başvurusu yaptı. Akgündüz adına Siirtte gelen avukatı Umut Erkan Kement’in dün akşam saatlerine doğru Siirt Seçim Kurulu’na giderek bağımsız adaylığı için başvurduğu öğrenildi. Fadıl Akgündüz, 2002’de Siirt’ten bağımsız milletvekili seçilmişti. Yüksek Seçim Kurulu’nun ... Devamını Oku »

  • Tweet

Yine ‘Jet gibi’ kaçıyor iddiası

fadıl

Kamuoyunda ‘Jet Fadıl’ olarak bilinen ve gurbetçilerden topladığı 650 milyon Markı batırdıktan sonra dolandırıcılıktan 1,5 yıl hapis yatan Fadıl Akgündüz’ün yeni projesi Caprice Gold’u pazarlayan şirketin de mal kaçırdığı öne sürüldü. Hürriyet’ten Ali Dağlar’ın haberine göre avukat Dr.Acun Papakçı , Didim’deki Caprice Termal otelin, Akgündüz’ün ablası ve eniştesi tarafından Nurdan Atağan’a 15 Ekim 2014 tarihinde devredildiğini, bunun bir mal kaçırma ... Devamını Oku »

  • Tweet