Pazartesi , 25 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: ıbo

Etiket Arşivi: ıbo

Tatlıses Reza Zarrab’a övgü yağdırdı!

tatlises-reza-zarrab-a-ovgu-yagdirdi--5659251

Instagram hesabından ihracat rekortmenleri haberinin kupürünü paylaşan İbrahim Tatlıses, “Gördünüz mü, ben kimseye boşu boşuna evlat demem, Reza’ya evlat demişsem o doğrudur. Senin ihracattaki başarını tebrik ediyorum ve gözlerinden öpüyorum. Beni mahcup etmedin evlat.!!!” ifadelerini kullandı.   Zarrab’ın şirketi, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin açıkladığı listede en çok ihracat yapan 1000 firma arasında 13. Sırada yer almıştı.   MİLLİYET Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

Ayşegül Yıldız, eski eşi Tatlıses için konuştu: ‘O kadar sapıtmadım’

-o-kadar-sapitmadim--5584570

Eski eş Ayşegül Yıldız, “İbo artık abim olur. Onu dost, abi, akraba gibi görüyorum” dediği yönünde çıkan haberlere “O kadar sapıtmadım” diyerek isyan etti. Türkücü İbrahim Tatlıses’in 2 yaşındaki kızı Elif Ada’nın annesi Ayşegül Yıldız, “Ben artık İbrahim Bey’e aşık değilim, o yüzden bu konulara tepki gösteriyorum. İbrahim Tatlıses artık benim ancak abim, dostum olabilir” dediği iddia edilmişti. Ayşegül Yıldız, ... Devamını Oku »

  • Tweet

İşte Tatlıses’in son durumu..Oğlu açıkladı…

ibrahim-tatlises-le-ilgili-son-aciklama-5417753

İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses Vatan’dan Gülşen Yüksel’e konuştu, babasıyla ilgili son bilgileri paylaştı…İşte o röportaj.. – Babanı ameliyat sırasında neden yalnız bıraktın? Acıbadem Hastanesi’ndeki doktorlar neler çektiğimi biliyor. 3 yıldır ağır bir tedavi görüyorum, şimdi iyi gibiyim. Hastalığım çok kötü bir hastalık değil ama ne olduğunu söylemek istemiyorum. Bugüne kadar babamı hiç yalnız bırakmadım. Ona çok düşkünüm ama şu ... Devamını Oku »

  • Tweet