Cuma , 1 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Hakan Şükür

Etiket Arşivi: Hakan Şükür

Böyle kapışma görülmedi..Hakan Şükür ile İsmail Saymaz’ın Deniz Gezmiş kavgası !

hakansukurısmaıl

Bağımsız İstanbul milletvekili Hakan Şükür, Deniz Gezmiş tweetini eleştiren Radikal gazetesi muhabiri İsmail Saymaz’a  oldukça çarpıcı bir yanıt verdi.. Deniz Gezmiş tweetine oldukça ilginç tepkiler aldığını belirten Hakan Şükür, “En çok güldüğüm İsmail Saymaz’ın ki oldu;;) demişki @ismailsaymaz: Hakan Şükür’ün Deniz twitiyle yaptığı ortaya hiçbir solcu kafa atmaz” dedi. Hakan Şükür’ün Twitter’dan yaptığı açıklama şöyle: 1-Deniz Gezmiş’in de isminin geçtiği (dün) ... Devamını Oku »

  • Tweet

Hakan Şükür Deniz Gezmiş ile ilgili bir tweet attı, sosyal medya sarsıldı!

hakan

‘Paralel yapı’ soruşturmaları kapsamında tutuklanan 62 polis ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca hakkında dün gece Asliye Ceza Mahkemesi tarafından verilen tahliye kararının ardından yaşanan gelişmeler bugün gündemi belirledi. Milletvekili Hakan Şükür de attığı bir tweetle tartışmaya katıldı. Eski milli futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür Twitter hesabından Deniz Gezmiş’le ilgili paylaşımı sosyal medyayı salladı. Hakan Şükür, Deniz Gezmiş’in mahkemede ... Devamını Oku »

  • Tweet

Engin Ardıç’a bu kez Hakan Şükür çaktı:’Havuz parasıyla yazınca…’

hakan-sukur-gitmek-veya-kalmak-95241438736962501455

İstanbul Bağımsız Milletvekili eski milli futbolcu Hakan Şükür yazısında kendisi hakkında alaycı ifadeler kullanan  Sabah gazetesi yazarı Ergin Ardıç’a sert tepki gösterdi. Aktifhaber.com’un haberine göre Ardıç, yazısında “Hakan Şükür bağımsız adaylığını koymuş. Malzemecilerden, beşinci hakemlerden ve top toplayıcılardan epeyce oy alabilir…” ifadelerini kullandı. Engin Ardıç’ın malzemeci ve top toplayıcılarını hafife aldığı söyleyen Hakan Şükür, “Malzemeci ve top toplayıcılar aklı sıra ... Devamını Oku »

  • Tweet

Ve Hakan Şükür ‘bağımsızlığını’ ilan etti

hakansukurrrr

Hakan Şükür İstanbul 3. Bölgeden bağımsız milletvekilliği başvurusunu yaptı. Eski Milli Futbolcu ve Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, 7 Haziran seçimleri için adaylık başvurusunu yaptı. İl Seçim Kurulu’na başvurusunu yapan Hakan Şükür, İstanbul 3. Bölge’den aday oldu. Devamını Oku »

  • Tweet

Hakan Şükür’den adaylık sinyali ! ‘Dini kullanmayan parti olursa..’

hakansukurrrr

Bugün Televizyonu’nda “Erkam Tufan’la Analiz” programına katılan Şükür, bağımsız veya bir partinin çatısı altında adaylık düşünebileceğini aktardı. Zaman’ın haberine göre, henüz kesin kararını vermediğini dile getiren Şükür, “Bu bağımsız olur, bir parti de olur. Teklif var demek istemiyorum. Bu millete nasıl hizmet edebilirim diye düşünüyorum. Herkes din istismarı yapıyor, milleti kandırıyor. Mütedeyyin insanlar böyle birçok defa kandırıldı. Dini kullanmadan, siyasal ... Devamını Oku »

  • Tweet

Flaş..Flaş…Hakan Şükür canlı yayında bombayı patlattı:’AKP’li vekil bana çalmamı söyledi’

hakansukur

17-25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonunun hemen öncesinden AKP’den istifa eden eski milli futbolcu Hakan Şükür, Meclis’te yemin ettiği gün önemli bir AKP’li milletvekilinin kendisine “3 dönem çok çabuk geçiyor. Akıyorken doldur.” dediğini iddia etti. Bugün TV’de katıldığı “Erkam Tufan’la Analiz” programında konuşan Şükür, ismini vermediği o önemli vekilin kendisine, “3 dönem çok çabuk geçiyor. Akıyorken doldur.” dediğini iddia ederek ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bir zamanlar takım arkadaşıydılar..Davutoğlu’ndan Hakan’a şok gönderme!

davutoğluhakan

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Habertürk televizyonunda gündeme ilişkin soruları yanıtladı. HAKAN ŞÜKÜR ÖRNEĞİ 7 Haziran’daki seçimler öncesi ‘AKP’de sürpriz adaylar olacak mı?’  sorusuna ‘Bazı müracaatlar var. Bunları burada çok zikretmek doğru değil. Önemli olan bittiğinde “iyi oldu” dedirtmek’ şeklinde yanıt veren  Davutoğlu, paralelcilerle kol kola giren Hakan Şükür hakkında isim vermeden şu sözleri söyledi: “Bizim için önemli olan yola çıkarken bir ... Devamını Oku »

  • Tweet

Efsane böyle olunuyor

haluk-çetin

FIFA Zürih’te kurulmakta olan Dünya Futbolu Müzesi’nde Hakan Şükür’e de yer verme kararı almış. Futbolumuz ve Hakan Şükür için gurur verici bir gelişme. FIFA bunu Türkiye’ye jest olsun diye yapmıyor elbette. Bu tercih için önemli kriterleri esas aldığından kuşku yok. Hakan Şükür Süper Lig’de attığı 249 golle en çok gol atan futbolcumuz. 51 golle de milli takımda en çok gol ... Devamını Oku »

  • Tweet

Hakan’dan AKP’yi çıldırtacak sözler:’Darbe dönemine hoşgeldiniz’

hakansukurrrr

İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, “Adına İç Güvenlik Yasası mı dersiniz, istibdat başlangıcı mı, muhaberat devleti mi bilmem artık bireysel özgürlüğünüzü hükümet elinizden aldı. Darbe dönemine hoş geldiniz” dedi. TBMM Genel Kurulu’nda kamuoyunda “İç Güvenlik Paketi” olarak bilinen Kanun Tasarısı kabul edildi. Meclis’te AKP’li milletvekillerinin oylarıyla kabul edilen ve sert tartışmalara neden olan pakete ilişkin siyasilerin tepkileri ise sürüyor. İstanbul ... Devamını Oku »

  • Tweet

Hakan Şükür: İftiraları yazan hakkında hukuki süreci başlattım

İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, bazı gazetelerde kendisi ile ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Avukatların devletin desteği ile bu tür iftiraları yazan ve kendisine yönelik karalama kampanyası yürütenler hakkında gereken hukuki süreci başlattığını söyledi. Hakan Şükür, iddialarla ilgili yaptığı açıklamada, kendisine ne @fuatavni isimli internet fenomeninden ne de hizmet hareketine mensup bir başkasından yapılan bir tehdit olmadığını dile getirdi. ... Devamını Oku »

  • Tweet