Salı , 5 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: ethem sancak

Etiket Arşivi: ethem sancak

Emekli ikramiyesine köpüren AKP o firmaya öyle bir kaynak aktardı ki!

muratsancak

Sözcü Gazetesi’nden Ali Ekber Ertürk’ün haberine göre hükümet sadece Sancak Grubu tarafından üretilen bel ve boyun fıtığı bantlarının bedelini kurum bütçesinden karşılama kararı aldı.Sözcü’de yer alan haber şöyle: Resmi Gazete’de 21 Nisan günü yayımlanan “Sağlık Uygulama Tebliği ile bel ve boyun fıtıkları üzerine yapıştırılıp sökülen “Yakı” benzeri bir banda da devletin para ödeyeceği hükme bağlandı. Bant başına 350 TL ödenmesi ... Devamını Oku »

  • Tweet

Yandaş medya Saray’cı ve hükümetçi diye bölündü

53072cd76c050915a4975b9c

Saray ile hükümet arasındaki gerilim, yandaş medya kuruluşlarını da zor durumda bıraktı. Gerilimle birlikte, hükümete yakın medya kuruluşları da Saray’cı veya hükümetçi olarak bölündü. Gerilim, hükümete yakın yazarları da etkiledi. Hürriyet yazarı İsmet Berkan, “Kabataş yalanı” konusundaki yazılarından ve sözlerinden dolayı özür diledi. Abdülkadir Selvi de, gerilimle ilgili olarak AKP’yi uyarması dikkat çekti. Gerilimin yansımaları şöyle: MAHALLE İKİYE AYRILDI Erdoğan’ın, ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’li Oran’dan Ethem Sancak’a ‘örgüt kurduğu’ iddiasıyla suç duyurusu

1689143

CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Akşam Grubu sahibi Ethem Sancak ile Akşam, Güneş ve Star gazetesi yöneticileri hakkında “suç işlemek için örgüt kurmak, hukuka aykırı suç isnadı, suç için anlaşma ve işlenmediğini bildiği halde sahte kanıt yaratarak suç uydurdukları” gerekçesiyle 7 yıldan 27’şer yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılmaları amacıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunu, müşteki Umut Oran ... Devamını Oku »

  • Tweet

Aman bu kriz lafını ‘saray’ duymasın

ethemsancak

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayranlığını her fırsatta açıklayan Ethem Sancak’ın sahibi olduğu   Star Gazetesi’nde bugün tensikat rüzgarı esmeye başladı. Medyaradar’ın haberine göre gazetede muhabir olarak haber merkezinde görev yapan Seda Çakmak, foto muhabiri Murat Düzyol, internet servisinden Zeliha Çakıroğlu, yazıişleri servisinde MAC operatörü olarak görev yapan Abdullah İlhan’ın çıkışları verildi. HANİ KRİZ YOKTU Çalışanlara çıkartılma gerekçesi olarak şu ifadelerin yeraldığı belgenin ... Devamını Oku »

  • Tweet