Pazar , 24 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: baskan

Etiket Arşivi: baskan

Erdoğan’a Adana’da büyük şok! YSK miting yaptırmayacak !

erdogarnuzgun

  Deniz Ayas’ın Sözcü Gazetesi’ndeki haberine göre; Erdoğan’ın açılış bahalesiyle yaptığı “mitinge” YSK’dan izin çıkmadı. Şimdi Erdoğan’ın durumunu MHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı belirleyecek.   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Mayıs’ta siyasi partilerin seçim mitinglerini yaptığı Adana İstasyon Meydanı’nda yapmak istediği mitinge vize çıkmadı. Seyhan 1. İlçe Seçim Kurulu, Adana Valiliği’nin başvurusunu aynı gün Vatan Partisi’nin mitingi olduğu gerekçesiyle reddetti. ... Devamını Oku »

  • Tweet

Emine Erdoğan ‘başkanlığı’ ilan etmiş bile….

wılma

Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ekranlarında yayınlanan ‘Filinta’ dizisinin çekimlerinin yapıldığı seti ziyaret etti ve yönetmen koltuğuna oturdu… Filinta’nın setini eşi Emine Erdoğan ile birlikte gezen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, dizinin yapımcıları Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici ile dizinin başrol oyuncuları birlikte ağırladılar. BAŞKAN OLMUŞ BİLE Filinta setinde oyuncularla da yakından ilgilenen ve dizi hakkında sohbet eden Cumhurbaşkanı ... Devamını Oku »

  • Tweet

ÖSYM’ye sanık başkan

ösym

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da onayıyla görevi 29 Mart’ta görev süresi dolacak olan Ali Demir’in yerine ÖSYM’ye yeni başkan olarak atanan Prof. Dr. Ömer Demir, eski bir yolsuzluk sanığı çıktı. Özel villasına tadilat ve onarım işlerini devlet malzemeleriyle, devletin taşıtlarını kullanarak ve kurum çalışanlarına yaptırmak suretiyle devleti zarara uğratmakla suçlanan Demir, adliyelik olmuştu. Resmi belgede sahtecilik dosyası, çok sayıda kanıta rağmen Ankara ... Devamını Oku »

  • Tweet

AKP İl Başkanı, Erdoğan’ı böyle savundu: Halife geliyor hazır olun

özgür

AKP Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu Twitter hesabından ‘Halife geliyor hazır olun’ mesajını paylaştı. Çalapkulu gelen tepkiler üzerine açıklama yaptı. HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın dünkü partisinin grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik yaptığı ‘başkanlık’ açıklaması günün en çok tartışılan konusu oldu. AKP Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu da dün, Twitter hesabında paylaştığı mesajında, Erdoğan’ın önüne konulan tüm ... Devamını Oku »

  • Tweet

Trabzonspor’a büyük şok…Hacıosmanoğlu’na yakalama kararı!

tsbaskan

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu hakkında, bir radyo programında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a yönelik hakaretlerinden dolayı açılan davada duruşmalara katılmadığı için yakalama kararı çıkarıldı. Hacıosmanoğlu, 3 celsedir duruşmalara gelmiyordu. Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

Erdoğan’a, ‘başkanlık’ için darbeci Evren formülü!

Seçimlerin ardından anayasa değişikliği için yeterli çoğunluğa erişmesi durumunda başkanlık sistemini getireceği konuşulan AKP’nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘başkan’ seçilmiş sayılması için anayasaya geçici bir madde ekleyeceği iddiası ortaya atıldı. GEÇİCİ MADDEYLE BAŞKANLIĞA Cumhuriyet gazetesinden Emine Kaplan’ın haberine göre, AKP 1980 darbesinin mimarı Kenan Evren’in 1982 Anayasasıyla Cumhurbaşkanı seçilmesini sağlayan geçici madde formülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘başkan’ olması için hayata geçirecek. ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bu fotoğraftan 10 dakika sonra büyük kavga !

ttrabzon

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Hamburg’da pazarlık masasına oturdukları Tolgay Arslan, “Ben Beşiktaş’la anlaştım deyince ortalık karıştı. Hacıosmanoğlu, görüşmelerde aracılık yapan menajer Metin Korkmaz’a, “Hani bitmişti bu transfer! Niye getirdin bizi buraya. Bir de fotoğraf çektirdik” diye bağırdı ve üzerine yürüdü. Milliyet’te yer alan habere göre İbrahim Hacıosmanoğlu, bu fotoğrafın çekilmesinden kısa süre sonra Metin Korkmaz’ın üzerine yürüdü. Fotoğrafta Tolgay Arslan, ... Devamını Oku »

  • Tweet

Erdoğan, Davutoğlu’nun ‘şeffaflık paketi’nden rahatsız

Bakanlar Kurulu’nu 19 Ocak’ta Ak Saray’da toplayacak olan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’yla arasında istişare ve danışma mekanizmasının yeterince işlememesinden yakındı. Uyum için ‘başkanlık’ sisteminin zorunlu olduğunu savunan Erdoğan, Davutoğlu’nun açıkladığı ‘Şeffaflık Paketi’ için de, “Seçim öncesinde doğru gelmiyor” yorumunda bulundu. Hürriyet gazetesinden Nuray Babacan’ın haberine göre, AKP grup başkanvekilleri ve yönetim kurulu üyelerini önceki gece Ak Saray’da ağırlayan ... Devamını Oku »

  • Tweet

AKP’li başkandan o bakanlara kötü haber: O mallara el konulur

bakanlar

4 eski bakanla ilgili kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu’nun Başkanı AK Partili Hakkı Köylü’nün, 22 Aralık’taki toplantıda ilginç tespitler yaptığı ortaya çıktı. Köylü’nün toplantıda ”Artık ne derlerse desinler, çaremiz yok. Sonuç olarak ben de çok memnun değilim bu işten. Keşke bugün bitirebilseydik” dediği ortaya çıktı. Hürriyet’ten Bülent Sarıoğlu’nun haberine göre Köylü, Çağlayan’ın bilirkişiye dönük, “Yanlı, önyargılı, taraflı, kasıtlı” suçlamasını ciddiye almadıklarını ... Devamını Oku »

  • Tweet